Заповнення анкети на участь у лотереї Green Card

Оновлено 03.10.18 | Заполнение анкеты на участие в лотереи Green Card (русский язык)

Green Card (зелена картка або картка резидента) — посвідчення особи або так звана ідентифікаційна карта, що підтверджує наявність посвідки на проживання у людини, яка не є громадянином США, але постійно проживає на ії території, і надає право працевлаштування на території цієї країни. Документ можна отримати в п’яти випадках, але мова піде про так звану диверсіфікаційну лотерею — програму розіграшу віз, що дають право на отримання статусу постійного мешканця США. Більш детальна інформація доступна за цим посиланням.

3 жовтня стартувала реєстрація на участь в щорічній безкоштовної лотереї, та завершиться вона 6 листопада поточного року. Для того, щоб стати учасником та спробувати можливість офіційно стати резидентом Сполучених штатів Америки, необхідно заповнити коротку форму на сайті лотереї. Результати розіграшу стануть доступні в травні місяці 2019-го року, і лише 50.000 щасливчиків отримають подальші інструкції.УВАГА! Диверсифікаційна лотерея США є безкоштовною, і не може бути заповнена сторонніми особами, крім вас самого або вашого офіційно уповноваженого представника.

ПІДГОТОВКА! У момент заповнення анкети, необхідно завантажити в режимі онлайн особисту фотографію відповідно до вимог. Існують два загальнопоширених варіанти отримання правильної фотографії. Перший: відвідати фотоательє та попросити зробити фото у електронному варіанті для американської візи. Якщо фотограф досвідчений, то він не стане задавати зайвих питань, мовля, «а яке там треба?». Другий: перейти за цим посиланням та самостійно вивчити вимоги до фотографії. Після чого, сфотографуватися в домашніх умовах і через програму, надану на сторінці, «підігнати» розмір.
1) Перейдіть на офіційний сайт лотереї: https://www.dvlottery.state.gov/
2) Виберіть на сторінці пункт «Entry Form» і натисніть на зелену кнопку «Begin Entry» (доступна до 6 листопада 2018-го року):Комбінація клавіш Ctrl та +, дозволить збільшити розмір поточної сторінки, включаючи зображення.

УВАГА! Перед вами всього 14 пунктів анкети, які необхідно заповнити. Варто відзначити, що коректність заповнення інформації та правильна особиста фотографія, виключає можливість автоматичного відсіювання вашої заявки з випадкового відбору переможців. Більш того, в разі виграшу, правильність заповнення анкети гарантує отримання подальших інструкцій без будь-яких проблем і затримок.
УВАГА! Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то для збільшення шансу перемоги, заповнювати анкету може кожен з подружжя. У разі виграшу, карта резидента США дублюється на кожного члена юридично-оформленої сім’ї.
УВАГА! На заповнення онлайн форми виділяється 30 хвилин. Якщо не вклалися, не переймайтесь, просто перезавантажте сторінку і почніть ще раз.

3) Приступаємо до заповнення:
Пункт №1 – Прізвище (Last Name), ім’я (First Name) та по-батькові (Middle Name). Якщо останнє відсутнє, поставте помітку біля «No Middle Name»;
Пункт №2 – Стать: чоловіча (Male) або жіноча (Female);
Пункт №3 – Дата народження (УВАГА! Згідно з американськими стандартами, вкажіть дату народження у форматі МІСЯЦЬ/ДАТА/РІК);
Пункт №4 – Місто народження (анотація: необхідно ввести назву міста, селища та інше. Країну, регіон, область, район або інше вводити НЕ ПОТРІБНО);Пункт №5 – Країна народження;
Пункт №6 – Країна вашого народження має право на участь в лотереї? Якщо так, то залиште цей пункт без змін. Наприклад, країни пострадянського простору повністю входять в перелік держав-учасників.
Пункт №7 – Завантажте вашу фотографію (див. «Підготовка»);Пункт №8 – Заповніть поштову адресу фактичного проживання. Приклад:
b. Address Line 1: 72 Zhylyanska St. (згідно з американськими стандартами, номер будинку необхідно прописувати перед назвою вулиці)
c. Address Line 2: 25 Apt (згідно з американськими стандартами, після номера квартири необхідно вказати уточнення, в нашому випадку, це апартаменти — Apt. У разі, якщо ви проживаєте в приватному будинку, даний пункт залишаєте порожнім);
d. City/Town: Kyiv
e. District/County/Province/State: Kyiv (в цьому рядку необхідно уточнити, який саме у вас населений пункт: район, округ, область, регіон та інше)
f. Postal Code: поштовий індекс (вкажіть вірний домашній індекс, і в разі, якщо він відсутній, поставте позначку «No Postal Code)
g. Country: государство.
Пункт №9 – Країна проживання на поточний момент часу;
Пункт №10 (опціонально) — Номер телефону в міжнародному форматі;Пункт №11 – Електронна адреса (на вказану електронну пошту прийде відповідне повідомлення в разі виграшу);
Пункт №12 – Виберіть зі списку свою освіту на поточний момент часу (наприклад, якщо ви в даний момент навчаєтеся в університеті на N-курсі, то це незакінчена вища освіта, отже, це і вибираємо. Не хвилюйтеся, цей параметр ніяк не впливає на випадкову вибірку);Пункт №13 – Сімейний стан;
Пункт №14 – Кількість дітей. У разі їх відсутності, залиште порожнім.4) Перевірте введені дані. У разі виявленої помилки, натисніть «Go Back to Part 1», і внесіть зміни. Якщо все правильно, натисніть «Submit»;5) SUCCESS! УСПІХ!УВАГА! Скопіюйте підсумкову інформацію про створену анкету. Будь ласка, зробіть скріншот сторінки та збережіть його у надійному місці. Важливо зберегти «Confirmation Number». Саме за допомогою цього номера, в травні 2019-го року ви зможете перевірити результат лотереї. У разі втрати, номер не відновлюється.

Вітаю! Тільки що ви стали учасником лотереї DV-Lottery 2020!

Заполнение анкеты на участие в лотереи Green Card (русский язык)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *